از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ماسک موی رنگ شده قرمز فولیکا

وضعیت بزودی
رتبه ی این کالا: 0.0

مراقبت کامل پس از استحمام از موهای رنگ شده،

مش و های لایت شده

تثبیت کننده و براق کننده رنگ موها

حاوی عصاره انار، عصاره بورداک، پرو ویتامینB5

وزن خالص :100 گرم

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

ماسک موی رنگ شده قرمز فولیکا 100ml

 

برای داشتن مو هایی نرم، لطیف و درخشان لازم است تا همواره نسبت به مراقبت و محافظت از مو های خود توجه زیادی داشته باشید. در صورتی که رنگ مو های خود را تغییر داده اید و یا انواع مش و های لایت ایجاد کرده اید، این مراقبت باید به صورت ویژه انجام گیرد. زیرا استفاده از مواد شیمیایی و دکلره به ساقه مو آسیب رسانده و آن را خشک و شکننده می کند.

 

عوامل نامطلوب و مخرب محیطی چون پرتو های ماورای بنفش نور خورشید و آلودگی هوا، شامپو ها و مواد آرایشی غیر استاندارد، وسایل حرارتی مانند سشوار و اتو مو و... از جمله مواردی هستند که باید از مو های رنگ شده در برابر آن ها محافظت کرد.

 

ماسک مو مخصوص موهای رنگ شده فولیکا یک محصول فوق العاده و ایده آل برای مراقبت از انواع مو های رنگ شده و دارای مش و های لایت است که با حفظ رطوبت مو از بروز موخوره جلوگیری کرده و لطافت، درخشندگی و حالت پذیری مو ها را افزایش می دهد.

 

این ماسک مو حاوی جاذب های اشعه ماورای بنفش نور خورشید با فاکتور حفاظتی 20 (SPF 20) می باشد که در برابر پرتو های زیانبار نور خورشید به طور کامل از مو ها محافظت می کند. عصاره انار از جمله ترکیبات تشکیل دهنده ماسک موهای رنگ شده فولیکا است که باعث تثبیت رنگ مو برای مدت طولانی شده و از تغییر رنگ و کدر شدن آن جلوگیری می کند.

 

عصاره بورداک که یکی از پر کاربرد ترین عصاره های گیاهی در تهیه فرآورده های مراقبت از مو است، یکی دیگر از ترکیبات موجود در ماسک موی رنگ شده فولیکا است. این عصاره که حاوی مقادیر زیادی از ویتامن ها چون ویتامین C و B6 می باشد موجب تقویت ساختار مو می شود.

 

ماسک موی مخصوص موهای رنگ شده شده فولیکا به ترمیم مو هایی که در اثر رنگ آسیب دیده اند کمک کرده و با ترکیبات آنتی اکسیدانی که دارد مانع از ایجاد موخوره می شود. شما می توانید این ماسک مو را به طور همزمان با محصولات مکمل آن یعنی نرم کننده مو رنگ شده و شامپو مخصوص موهای رنگ شده فولیکا مورد استفاده قرار دهید.

 

نحوه مصرف ماسک مو فولیکا به این صورت است که پس از استحمام و شست و شوی مو ها مقدار مناسبی از آن را بر روی کف دست ریخته و به آرامی از ریشه تا قسمت انتهایی مو های خشک و نیمه مرطوب ماساژ می دهید. این ماسک مو پس از مصرف نیازی به آبکشی ندارد.