از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ماسک موی فولیکا مخصوص موهای آسیب دیده و خشک

وضعیت بزودی
رتبه ی این کالا: 0.0

حاوی بیوتین، کراتین و شیر جو دوسر

تقویت کننده، ترمیم کننده و مرطوب کننده ی مو

رفع خشکی مو و حفظ رطوبت طبیعی مو 

جلوگیری از پیدایش موخوره و ترمیم کننده ی مو

افزایش درخشندگی و نرمی و شادابی مو

مغذی و تقویت کننده ی ساقه مو

افزایش حالت پذیری مو

احیا و بازسازی مو

عدم نیاز به شست و شو

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

ماسک موی فولیکا مخصوص موهای آسیب دیده و خشک 100ml

 

چرا ماسک مو فولیکا مخصوص موهای خشک و آسیب دیده نامیده شده؟

 

ماسک موهای خشک و آسیب دیده فولیکا ، ساقه ی مو را تقویت نموده و با حاوی بودن روغن های مخصوص ، به رفع خشکی و زبری مو های شما می پردازد علاوه بر آن موجب افزایش زیبایی و سلامت مو می شود.

 

عوامل گوناگونی نظیر رادیکال های آزاد موجود در محیط، ترشح ناکافی سبوم یا چربی پوست سر، اشعه های مضر آفتاب، عوارض ناشی از کلر آب و حتی نمک دریا ، فر کردن موها و مهم تر از همه آسیب های حرارتی نظیر به کارگیری طولانی مدت سشوار و اتو مو و براشینگ سبب خشک شدن موها و آسیب دیدن آن ها می شود.

 

موی آسیب دیده و خشک معمولاً حالتی شکننده ،خشن و بدحالت دارد و درخشندگی و براقیت لازم را ندارد. البته آسیب های بهداشتی نظیر موخوره ، وز شدن موها و حتی عدم حالت پذیری مناسب نیز از نشانه های موهای خشک و آسیب دیده می باشند. ماسک موهای خشک و آسیب دیده فولیکا حاوی عصاره شیر جو دوسر می باشد که باعث ترمیم مو و رفع خشکی آن می شود. این ماسک مو یا بهت بگوییم کرم مو دارای ترکیبات بیوتین، کراتین، شی باتر و عصاره شیر جو دوسر بوده که هرکدام نقشی اساسسی روی مو دارد و باعث خاصیت بخشیدن به مو می شود. و در ادامه به نرمی و حالت پذیری مو ها منجر می شود. ماسک موهای خشک و آسیب دیده فولیکا با تغذیه ساقه ی موها به احیا و ترمیم ساختمار آن ها نیز می پردازد. علاوه بر آن رطوبت از دست رفته را به موها بر می گرداند و موخوره را تا حد امکان کاهش می دهد. بدین ترتیبموهایتان سلامت خود را باز می یابند. بعد از استفاده ماسک موهای خشک و آسیب دیده فولیکا نیازی نیست که موهایتان را شست و شو دهید. اکنون شما می توانید این محصول باکیفیت را به جای سر زدن به فروشگاه‌های خیابان و یا پاساژها در فروشگاه اینترنتی آنلاین هفت و یک تنها با چند کلیک تهیه کنید.

 

ویژگی های ماسک مو مخصوص موهای خشک و آسیب دیده فولیکا

 

حاوی بیوتین، کراتین و شیر جو دوسر

تقویت کننده، ترمیم کننده و مرطوب کننده ی مو

رفع خشکی مو و حفظ رطوبت طبیعی مو 

جلوگیری از پیدایش موخوره و ترمیم کننده ی مو

افزایش درخشندگی و نرمی و شادابی مو

مغذی و تقویت کننده ی ساقه مو

افزایش حالت پذیری مو

احیا و بازسازی مو

عدم نیاز به شست و شو

 

نحوه استفاده:

بهترین حالت اینس که پس از حمام، در حالی که موهایتان هنوز نم دارد ماسک مو مخصوص موهای خشک و آسیب دیده فولیکا را بر روی مو های خود استفاده کنید. سعی کنید ماسک را ببر روی ساقه مو و ریشه ی آن ، کاملا پخش نمایید. سپس با انگشتانتان موهای نیمه مرطوب و آغشته به کرم موی فولیکا را به آرامی از ریشه موها تا سر موها ماساژ دهید لازم به ذکر است که این نوع ماسک مو، نیازی به آبکشی موها و شست و شو ندارد