از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

پودر سفید کننده دندان نعناع وی وان

وضعیت بزودی
رتبه ی این کالا: 0.0

پودر سفید کننده دندان نعناع وی وان باعث از بین رفتن لک های ایجاد شده در اثر چای، قهوه و سیگار بوده و به کاهش موثر جرم و پلاک های دندانی کمک شایانی می کند. این محصول باعث جذب سریع فلوراید شده و سبب سفید شدن دندان ها می گردد.

 

ویژگی های ای محصول

 

دارای ذراتی با سختی کمتر از مینای دندان جهت ممانعت از بروز خراش بر روی مینا

مخصوص سیگاری ها، ضد عفونی کننده و متعادل کننده pH دهان

پاکسازی لک های ایجاد شده در اثر چای، قهوه و سیگار

کاهش موثر جرم و پلاک های دندانی

خوشبو کننده و ضد عفونی کننده

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

پودر سفیدکننده دندان نعناع وی وان vi-one

 

کارایی پودر سفید کننده دندان نعناع وی وان چیست؟

پودر سفید کننده دندان نعناع وی وان باعث پاکسازی و از بین بردن لک ‌هایی است که به مرور زمان و در اثر مصرف چای و سیگار ایجاد شده ‌اند. در کنار آن به کاهش موثر جرم و پلاک‌ های دندانی کمک کرده و باعث جذب سریع فلوراید موثر برای دندان می ‌شود. این پودر ذراتی دارد که دارای سختی کمتر از سختی مینای دندان است. از این ‌رو سبب بروز خراش روی مینا نخواهد شد.

 

طریقه مصرف پودر سفید کننده دندان نعناع وی وان

وجود ویتامین C در این محصول به شادابی لثه و استحکام آن کمک خواهد کرد. برای استفاده از پودر سفید کننده دندان نعناع وی وان کافی‌ است پس از شستشو و نظافت دندان ‌ها، مسواک تمیز و مرطوب خود را درون پودر فرو ببرید و دندان ‌هایتان را مسواک کنید. افراد سیگاری برای کسب نتیجه‌ ی بهتر باید هفته ‌ای دو تا سه بار از آن استفاده کنند.

 

چه کسانی نباید دندان هایشان را سفید کنند؟

حقیقت این است که سفید کردن دندان ‌ها برای بعضی افراد جواب نمی ‌دهد و یا حتی خطرناک و مضر است. اگر مینا و یا عاج دندان ‌های شما به صورت مادرزادی دارای نواقصی بوده و بد ساخته شده باشند، بعید است بتوانید با این تکنیک به رنگ دلخواهتان برسید، شما باید دندان هایتان را لمینیت کنید.

 

خانم ‌های باردار یا شیرده نیز بهتر است سفید کردن دندان ها را به بعد از دوران بارداری یا شیردهی موکول کنند. به طور کلی دندان ‌هایی که رنگشان زرد، نارنجی و قهوه‌ ای است به درمان پاسخ بهتری می‌ دهند، ولی دندان هایی که رنگ زمینه ای آنها خاکستری یا آبی است، چندان سفید نمی ‌شوند.

 

ترکیبات

کربنات کلسیم، سدیم لوریل سولفات، آسپارتام، بوراکس، منتول، سدیم فلوراید، اسید آسکوربیک (ویتامین C)، تترا سدیم پیروفسفات، سدیم بنزوات

 

چطوری مصرف کنیم

۲ الی ۳ بار در هفته مسواک خود را مرطوب کرده و آغشته به پودر نمایید و سپس دندان هایتان رابه آرامی مسواک نمایید. توصیه می کنیم از مسواک های نرم و مدت زمان کوتاه تری در مقایسه با خمیر دندان استفاده شود.

 

لطفا دقت کنید

در محل خشک و دور از نور آفتاب نگهداری شود.

در کودکان زیر ۶ سال استفاده نشود.

پس از مصرف درب ظرف را ببندید.