از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کرم ضدآفتاب و روشن کننده سان سایف

وضعیت بزودی
رتبه ی این کالا: 0.0

محو تدریجی و موثر لک‌ها و تیرگی‌های پوستی ناشی از افزایش سن و نور خورشید

روشن کننده و بهبود دهنده رنگ و ساختار پوست

محافظت بالا در برابر UVB و UVA

تامین کننده رطوبت مورد نیاز پوست

پایدار در برابر عرق و شستشو

اثر محافظتی طولانی مدت

مقاوم در برابر آلودگی هوا

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

کرم ضد آفتاب SPF50 روشن کننده سان سیف 50ml

 

کرم ضد آفتاب SPF50 روشن کننده سان سیف دارای روغن‌هایی است که از بروز جوش‌های صورت ممانعت می‌کند. نرم کننده‌ها و مرطوب کننده‌های موثر در این کرم با داشتن در صد خلوص بالا، علاوه بر کاهش احتمال بروز آلرژی، باعث تامین رطوبت مورد نیاز پوست و تقویت ساختار آن می‌شود. این محصول در برابر تعریق و شستشو با آب مقاوم بوده و با داشتن ترکیبات آنتی اکسیدانی سبب کاهش اثر آلودگی و دیگر عوامل نامطلوب می‌شود.

 

رنگدانه‌هایی که در کرم ضد آفتاب روشن کننده این برند به کار رفته، با ایجاد رنگ بژ روشن، رنگی هماهنگ و طبیعی به پوست می‌بخشد. همچنین با ایجاد لایه‌ای کرم پودری و یکنواخت زیبایی پوست را بیشتر می‌کند.

 

ضرورت استفاده از کرم ضد آفتاب SPF50 روشن کننده سان سیف

حدود ۹۵ درصد از تابش‌های فرابنفش نور خورشید که به سطح زمین می‌رسند شامل UVA و درصد کمی UVB هستند. لایه اوزون، تمامی تابش‌های UVC و قسمت زیادی از UVB را جذب می‌کند. اشعه UVB تا بخش‌های فوقانی درم پیشرفت کرده و تابش‌های UVA با طول موج بلندتر، تا اعماق لایه درم نفوذ می‌کنند.

 

از آسیب‌ها و عوارض پوستی ناشی از تابش‌های فرابنفش می‌توان به بیماری‌های حساس به نور آفتاب، قرمزی، التهاب، ضخیم شدن لایه شاخی پوست، ایجاد لک‌های پوستی و عوارض مزمن نظیر سرطان‌های پوستی اشاره کرد. سان سیف با تولید کرم ضد آفتاب روشن کننده جهت محافظت از پوست در برابر اثرات زیانبار از بروز این مشکلات جلوگیری کرده است.

 

چطور مصرف کنیم

قبل از قرار گرفتن در معرض تابش نور خورشید مقدار کافی از فرآورده را به طور یکنواخت روی سطح پوست مالیده و به خوبی ماساژ دهید.

 

مصرف را هر ۲ تا ۴ ساعت یکبار تجدید فرمایید.