از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

اسپری تاخیری تافی دلتا پاورمن

وضعیت بزودی
رتبه ی این کالا: 0.0

با اسانس تافی

قابل استفاده با کاندوم

حاوی ۱۰ درصد لیدوکائین

نعوظ طولانی مدت و تاخیر در انزال

برقراری و افزایش جریان خون در آلت

دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت،سازمان غذا و دارو

حجم:60میل

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

اسپری تاخیری تافی دلتا power man delta

 

اسپری تاخیری پاورمن Power MAN دلتا با اسانس تافی جهت درمان زودانزالی در آقایان و افزایش مدت زمان نزدیکی تولید شده است. این محصول با ایجاد حس آرامش هنگام نزدیکی و جلوگیری از انزال زودرس، بالاترین حس لذت در رابطه جنسی را ایجاد می نماید. تحقیقات صورت گرفته توسط محققان بر روی مردانی که از اسپری تاخیری در رابطه جنسی استفاده می کنند، نشان میدهد که اسپری تاخیری از ۴۵ ثانیه به حدود ۴ دقیقه مقاربت را افزایش می دهد.

 

اسپری تاخیری دلتا از قدرتمندترین و محبوب ترین مواد تاخیری موجود در بازار می باشد. این محصول با فرمولاسیون فوق العاده موثر خود توانسته به صورت ۱۰۰ ٪ تضمینی عملکرد جنسی مردان را افزایش بدهد. همچنین به موجب استفاده مداوم از اسپری تاخیری دلتا به مرور زمان سیستم تناسلی بدن و فرآیند انزال شکل مطلوب خود را حین مقاربت پیدا می کند. روش صحیح استفاده صحیح از اسپری تاخیری بر لذت مقاربت و انزال دیرتر موثر می باشد.

 

تاثیر اسپری تاخیری برای مردانی که از مشکل انزال زودرس رنج می برند بسیار موثر می باشد. اسپری تاخیری تنها موجب کاهش تحریک پذیری سیستم عصبی آلت تناسلی می شود و هیچ اختلالی در نعوظ ایجاد نمی کند. ساختار اصلی تشکیل دهنده اسپری تاخیری لیدوکائین و پریلوکاین می باشد، که هر دو ماده بی حسی موضعی هستند. تنها ۱۰ دقیقه قبل از برقراری رابطه جنسی از اسپری تاخیری استفاده شده و قبل از دخول، آلت تناسلی با آب شسته شود.

 

نحوه مصرف:

 5 تا 20 دقیقه قبل از نزدیکی به قسمت کلاهک و زیر آلت تناسلی عمل اسپری انجام شود. (مقدار مناسب مصرف متناسب با وضعیت بدنی شما بعد از چند بار استفاده مشخص می شود.)

 اسپری تاخیری تافی دلتا power man delta پس از عمل اسپری آلت تناسلی خود را با آب سرد و صابون شستشو دهید. (در صورت استفاده از کاندوم نیاز به شستشو آلت قبل از رابطه نمی باشد.)

 

 تذکر : به بیضه ها و داخل مجاری اسپری نشود