از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

روغن خراطین روناک

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

افزایش حجم لب و گونه به صورت طبیعی

افزایش حجم آلت مردانه در آقایان به صورت طبیعی

افزایش حجم سینه و باسن در خانم ها به صورت طبیعی

خلوص بالا

حجم:۳۰ میلی لیتر

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

روغن خراطین پیشرو آریا روناک

 

روغن خراطین روناک تأثیر فوق العاده ای در افزایش حجم و چاق کردن صورت و گونه ها دارد. استفاده از این روغن برای افزایش حجم آلت مردانه بسیار مفید می باشد و علاوه بر این در افزایش حجم باسن و سینه خانم ها نیز اثرگذار است. 

 

معرفی روغن خراطین 30 میلی لیتر روناک و کاربردهای آن

 

آیا با خواص فوق العاده ی روغن خراطین آشنا هستید؟

 

در طب سنتی اروپا و آسیا از سال های بسیار دور از روغن خراطین به عنوان یک افزاینده حجم طبیعی اعضای بدن استفاده می نمودند. روغن خراطین را می توان یک جایگزین عالی برای روش هایی همچون بوتاکس و عمل های پروتز بیان کرد. روغن خراطین شامل ترکیباتی همچون پروتئین، الانتین، امگا3، امگا6، امگا9، گلیس، ویتامین E و کلاژن می باشد. از روغن خراطین برای رفع مشکلات پوستی هم استفاده می شود. در حقیقت این روغن، تأثیر فوق العاده ای در جوان سازی پوست، کاهش چین و چروک های پوستی و رفع خطوط پیشانی و خط اخم دارد. اما مهم ترین کاربرد روغن خراطین، افزایش حجم است. خانم ها معمولاً از روغن خراطین برای افزایش حجم باسن، سینه، گونه و لب خود استفاده می کنند و کاربرد اصلی این روغن برای آقایان هم افزایش حجم آلت مردانه است. 

 

با توجه به اهمیت و تأثیرات فوق العاده روغن خراطین، شرکت های داروسازی مختلف اقدام به عرضه این روغن نموده اند. مهم ترین نکته در انتخاب روغن خراطین، توجه به خلوص و اصل بودن است. روغن خراطین اصل از یک نوع کرم خاکی سرخ و روغن زیتون تهیه می شود و بوی بسیار نامطبوعی دارد و همچنین به سرعت جذب پوست می شود.

 

روغن خراطین شرکت روناک از تمام ویژگی های مذکور برخوردار بوده و دارای خلوص بسیار بالایی است. استفاده از روغن خراطین پشیرو آریا روناک باعث افزایش حجم سینه، باسن، لب و گونه در خانم ها و همچنین افزایش حجم آلت در آقایان می شود. مصرف روغن خراطین اصل روناک براساس میزان استاندارد آن، هیچ گونه عارضه و اثر جانبی را برای بدن به وجود می آورند. البته افرادی که نسبت به این روغن حساسیت دارند، باید از مصرف آن پرهیز کنند. 

 

روش استفاده از روغن خراطین روناک

 

در ابتدا بایستی با تکان دادن ظرف روغن به خوبی آن را مخلوط کنید تا کاملاً همگن شود. سپس پوستتان را کاملاً بشویید و خشک کنید. در ادامه روغن را بر روی قسمت های مدنظر بدنتان به صورت پایین به بالا بمالید. هر 3 دقیقه این عمل را تکرار کنید تا زمانی که روغن به طور کامل جذب پوست گردد.

 

هر 24 ساعت هم این فرایند را تکرار کنید. برخی نظرات در مورد روغن خراطین روناک در این مورد است که این روغن باعث ایجاد درد در روزهای ابتدایی می شود. این اتفاق، کاملاً به نفع شما است زیرا نشانه ی افزایش حجم عضو مدنظر می باشد. از هفته ی دوم به مرور نتایج استفاده از روغن خراطین 30 میلی لیتر روناک ظاهر خواهد شد. حداکثر زمان استفاده از این روغن، 2 تا 3 ماه است.