از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

اسپری موبر آلوورا می تو

وضعیت بزودی
رتبه ی این کالا: 0.0

موزدایی کامل در ۵ دقیقه

استفاده آسان

ایجاد نرمی و لطافت در پوست پس از موزدایی

 

قبل از استفاده قوطی را به خوبی تکان دهید و از فاصله 10-15 سانتی متر به سطح پوست تمیز و خشک اسپری نمایید تا لایه یکنواختی تمام موها را بپوشاند. پس از 6 تا 12 دقیقه (متناسب با نوع مو) با آب ولرم شستشو دهید.

*برای اثر بخشی بهتر، با دست پخش نکنید.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

اسپری موبر آلوورا می تو me2

 

برای از بین بردن مو های زائد روش های مختلفی وجود دارد، برخی از این روش ها گاهی موجب درد، ناراحتی و حساسیت پوست می شود. به همین دلیل این مسأله یکی از دغدغه های بسیاری از افراد به ویژه خانم ها می باشد. استفاده از اسپری مو جزو یکی از آسان ترین روش های زدودن موی زائد به شمار می رود. اسپری مو بر آلوئه ورا می تو یک اسپری مو با رایحه ی گیاهی می باشد که مخصوص پوست های معمولی و نرمال است.

 

رایحه ی آلوئه ورای این موبر موجب خاصیت ضد حساسیت این اسپری شده است و به دلیل خواص التیام بخشی و ترمیم کنندگی از التهاب پوست جلوگیری می کند. علاوه بر این موارد مو زدایی کامل در مدت زمان بسیار کم، استفاده آسان و لطافت و نرمی بخشیدن به پوست از دیگر تأثیرات مثبت این اسپری موبر بر روی پوست می باشد.

 

معرفی اسپری موبر آلوئه ورا می تو

 

اسپری موبر در زندگی های پر شتاب امروزی گزینه ی بسیار مناسبی برای خانم ها می باشد. یکی از دغدغه های همیشگی خانم ها از بین بردن مو های زائد و داشتن پوستی صاف و نرم است. امروزه همه به نوعی با مشکل کمبود وقت روبرو هستیم. حتی تصور اینکه با صرف وقت کم و به راحتی معضل مو های زائد را از بین ببریم جذاب است. فکرش را بکنید حتی در مسافرت می توان به راحتی از این اسپری استفاده کرد.

 

اسپری موبر می تو با رایحه آلوئه ورا و حجم ۲۰۰ میلی لیتر مخصوص پوست نرمال است که به هیچ عنوان موجب بروز حساسیت و خارش نمی‌شود. این محصول حاوی عصاره آلوئه‎ورا می‎باشد. ژل آلوئه‎ورا از گیاهی به نام صبر زرد به دست می‎آید و دارای خواص شگفت‎انگیزی است، این ماده علاوه بر خواص ضد التهابی به علت دارا بودن خواص ترمیم‌کنندگی و التیام‎بخش مانع از ایجاد عوارض ناخواسته ناشی از عمل اپیلاسیون نظیر التهاب پوست می‎گردد. همچنین با افزایش تکثیر سلول‎های اپیدرم در ترمیم جراحات پوستی نیز مؤثر است.

 

تست حساسیت اسپری موبر آلوئه ورا می تو

 

قبل از مصرف، مقداری از اسپری را مطابق دستورالعمل بر روی سطح کوچکی (حدود ۵ سانتی متر مربع) از پوست ناحیه داخلی بازوی خود بمالید و پس از ۱۰ دقیقه موضع را با آب بشویید. در صورت عدم بروز ایجاد حساسیت و تحریک در طی ۲۴ ساعت، اسپری را مطابق نحوه مصرف استفاده نمائید.