از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

اسپری موبر گل رز می تو

وضعیت بزودی
رتبه ی این کالا: 0.0

مناسب پوست های حساس و ملتهب

همراه با عصاره روغن ماکادمیا و گل فرزیا

بدون ایجاد حساسیت و قرمزی بر روی پوست

از بین برنده موهای زائد در کوتاه ترین زمان

عملکرد مناسب حتی برای موهای کوتاه و نازک

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

اسپری موبر گل رز می تو me2

 

اسپری موبر بدن می تو مدل rose حجم ۲۰۰ میلی لیتر به دلیل دارا بودن عصاره روغن ماکادمیا و گل فرزیا موجب نرمی و لطافت پوست می شود. تاثیر این محصول به طور مستقیم بر روی ریشه می باشد که پس از مدتی استفاده موجب ضعیف شدن ریشه مو شده و رشد موها را بسیار کند می کند. در صورت حساسیت نداشتن می توانید اسپری موبر را برای تمامی نواحی بدن استفاده کنید. از مزایای استفاده از اسپری موبر می توان به سهولت در استفاده و سرعت عمل بالا اشاره کرد. و شما را از دردسرهای تیغ های اصلاح یعنی زخم و خراش خلاص می کند.

قبل از استفاده قوطی را به خوبی تکان دهید و از فاصله ۱۰-۱۵ سانتی متر به سطح پوست تمیز و خشک اسپری نمایید تا لایه یکنواختی تمام موها را بپوشاند. پس از ۶ تا ۱۲ دقیقه (متناسب با نوع مو) با آب ولرم شستشو دهید. برای اثر بخشی بهتر، با دست پخش نکنید.

 

در صورتی که برای نخستین بار از این محصول استفاده می کنید، لازم است ۲۴ ساعت قبل از آن را بر روی قسمت کوچکی آزمایش نموده و در صورتی که واکنش نامطلوبی مشاهده نشد می توانید از این محصول استفاده کنید. توصیه می شود در مناطق حساس بدن که دارای پوستی نازک و لطیف است مانند پشت ساعد در خانم ها و قسمت زیرین آلت در آقایان با احتیاط و زمان کمتر استفاده شود. از این محصول در محلی که اثر آفتاب سوختگی و عرق باشد استفاده نکنید.