از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ژل گرم کننده کلتنکس

وضعیت بزودی
رتبه ی این کالا: 0.0
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

ژل گرم کننده کلتنکس coltenex 100ml

 

نحوه مصرف ژل آمیزشی:

 

قبل از نزدیکی مقدار مناسبی از ژل را بر روی نواحی خارجی و داخل واژینال و همچنین بر روی آلت تناسلی شریک جنسی خود بمالید.

 

 نکاتی درباره ژل آمیزشی:

 

 برای این کـه بدانید ژل آمیزشی کـه تهیه کردید بـه واژن شـما آسیب می‌زند یا نه ؛ مقداری از ژل را بـه پشت لب ها یتان بزنید ؛ اگر لب های‌ شـما دچار سوزش یا ناراحتی شد ؛ بهتر اسـت کـه آن ژل را استفاده نکنید و اگر احساس ناراحتی بر روی لب های‌ خود نکردید ؛ میتوانید با خیال آسان از ژلی کـه تهیه کرده‌اید استفاده کنید .

 

  یادتان باشد کـه از هیچ چیزی برای نخستین بار در حین رابطه ی جنسی استفاده نکنید . بهتر اسـت کـه قبلا آن رو تست کنید . بهتر اسـت کـه انواع ژل های‌ مختلف را خودتان تست و مقایسه کنید و این نکته را کشف کنید کـه کدام ژل برای بدن شـما مناسب تر اسـت .

 

بعضی از زن و شوهر ها فکر می کنند در صورتی کـه از ژل های‌ روان کننده استفاده کنند ؛ همسرشان فکر می کند کـه آن ها یک مشکل بدنی دارند و استفاده از ژل آمیزشی را طبیعی نمیدانند

 

در صورتیکه استفاده از ژل آمیزشی یک امر کاملا طبیعی در حین رابطه جنسی اسـت کـه تعداد زیادی از متاهلین روزانه ازآن بهره میبرند .

 

 هر زن و شوهری باید در اتاق خوابشان یک ژل آمیزشی روان کننده داشته باشند تا در مواقعی کـه نیاز دارند بتوانند بـه کمک آن ؛ اسانی و آسایش را بـه روابطشان بر گردانند .

 

  ژل آمیزشی همان ژلی اسـت کـه موقع گرفتن نوار قلب روی سینه میزنند. این ژل کاملا بی خطر بوده و ورود آن بـه داخل واژن و رحم هم بی ضرر اسـت.

 

  زمانی کـه مایع یا ژل روان کننده می‌خرید حتماً بـه مواد اولیه ای کـه در ساختار آن استفاده شده دقت کنید.

 

از روان کننده های‌ روغنی بـه همراه کاندوم استفاده نکنید.

ممکن اسـت بـه سرتان بزند کـه از روغن بچه یا روغن های‌ دیگر استفاده کنید. همیشه توصیه میشود کـه هنگام استفاده از کاندوم از روان کننده های‌ روغنی استفاده نکنید. ترکیب روغن با جنس لاتکس کـه کاندوم ها ازآن ساخته می شوند، باعث تضعیف کاندوم شده و احتمال سوراخ شدن آنرا افزایش میدهد.

 

  بعد از هر نزدیکی واژن را بـه دقت بشویید. ضمنا حتماً قبل از نزدیکی حمام بروید و یا حداقل از ناف تا زانو را بشویید.اینکار بـه سالم ماندن رحم همسرتان کمک می کند.

 

  توجه:

بهتر اسـت قبل از استفاده از ژل های آمیزشی با دکتر مشورت کنید