از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کاندوم تاخیری و خنک 7 کاره کاپوت

وضعیت بزودی
رتبه ی این کالا: 0.0

دارای لوبریکنت LA و NI جهت نعوظ بهتر آلت تناسلی مردانه

هم خاردار و هم حلقوی بر روی بدنه کاندوم

تحریک کننده بی نظیر بانوان

رایحه خنک میکس بلوبری و انواع توت

تاخیری با تاخیر در انزال و لذت آمیزش طولانی

حاوی ژل انار برای تنگ کنندگی واژن بانوان

بسته ۱۲ تایی

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

کاندوم تاخیری و خنک 7 کاره کاپوت 7cool time

 

افزایش میل جنسی و نعوظ به وسیله L. ARGININE و NIACIN موجود با باز شدن عروق و خون رسانی بهتر انجام می شود که نهایتاً حجم و سایز را افزایش داده و زمان ارکشن را نیز طولانی تر می سازد. القاء تنگ کنندگی و انقباض واژن به خاطر عصاره PURERIA MIRIFICA و انار و میوه بلوط (که الاستیته واژن را حفظ می سازد) برای بانوانی که بالای 35 سال و مالتی پار و پری منوپاز هستند مفید می باشد.

 

مشتقات نعنا موجود در این محصول، احساس خنکی را به وجود می آورد که برای بانوانی که پرکاری تیروئید و یا فشارخون و ناراحتی قلبی و عروقی دارند مفید می باشد. برای افزایش میل جنسی و تحریکات نقاط G. SPOT در بانوانی که سردمزاج هستند شیارها و خارهایی در نظر گرفته شده است که باعث افزایش LIBIDO و رسیدن به اوج برانگیختگی خواهد شد. استفاده از عطرمایه / PASSION BERRY در این فرآورده نقش مهمی در اوج برانگیختگی شما دارد. 

 

کاندوم 7 کاره سرد کاپوت یک محصول حرفه ای

این کاندوم دارای ژل انار است و خاصیت تنگ کنندگی واژن در آن وجود دارد و لذت جنسی بانوان را افزایش می دهد. همچنین خارها و حلقه های روی بدنه آن تعبیه شده که این کاندوم را به یک بی نظیر برای بانوان بدل کرده است. این کاندوم با بهره گیری از ماده مؤثر تأخیری و القای حس خنکی و لوبریکانت روان کننده LA و NI رابطه ای روان و دل چسب و طولانی برای شما ایجاد می کند.

 

به دلیل وجود عصاره خنک نعنا، حس خنکی و شادابی بیشتری را به زوجین داده و باعث می شود انزال آقایان دیرتر اتفاق بیفتد و درنتیجه زمان رابطه بیشتر شود. این محصول برای زنان و مردان سردمزاج بسیار مناسب است همچنین به دلیل وجود ال آرژنین و نیاسین، حجم و اندازه اندام آقایان را بیشتر کرده و لذت رابطه را افزایش می دهد. جنس آن لاتکس و به رنگ آبی می باشد. دارای بوی خوش بری یا همان توت و نعنا می باشد.