از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کاندوم تنگ کننده اناری کاپوت

وضعیت بزودی
رتبه ی این کالا: 0.0

حاوی ژل انار با احساس گرما و رایحه انار

لاتکس نازک و محکم به همراه لوبریکانت بادوام و دارای رایحه بی نظیر

تحریک جنسی فوق العاده

افزایش میل جنسی

تنگ کننده واژن

بسته ۱۲ تایی

 

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

کاندوم تنگ کننده اناری کاپوت مدل pomegra tight

 

خجالت کشیدن ندارد! برای هر بانویی ممکن است گشاد شدن واژن اتفاق بیافتد. به ویژه بعد از زایمان طبیعی این موضوع بسیار محتمل است و برای بسیاری از بانوان اتفاق می افتد. در این شرایط به جای دوری کردن از رابطه جنسی باید به فکر برطرف کردن مشکل باشید. راه های متفاوتی برای برطرف کردن این مشکل وجود دارد. کاندوم تنگ کننده واژن از بهترین راهکارهایی است که می توانید انتخاب کنید و نگراین های خود را به دست فراموشی بسپارید.

 

کاندوم کاپوت مدل Pomegra Tight ویژه بانوانی طراحی شده است که با گشادی واژن مواجه شده اند. این کاندوم در حین رابطه جنسی واژن را تنگ می کند و در طول رابطه لذت جنسی را افزایش می دهد. تنگ تر شدن واژن در حین رابطه جنسی کمک می کند تا فرصت کافی برای رسیدن به ارگاسم را نیز داشته باشید.

 

عصاره انار وظیفه تنگ تر کردن واژن را بر عهده دارد تا بانوان بتوانند از رابطه زناشویی بهترین استفاده را ببرند. این کاندوم حتی برای بانوانی که مشکلی در زمینه گشاد شدن واژن ندارند اما دوست دارند رابطه زناشویی فشرده تری را تجربه کنند مناسب است.

 

در تولید کاندوم Pomegra Tight از لوبریکانت استفاده شده تا حرکات رفت و برگشتی روان تر شکل بگیرید. همچنین ضخامت کاندوم تنگ کننده کاپوت معمولی است و بسیار ایمن و مطمئن است. اگر شما هم مشکل گشادی واژن دارید، همین حالا این کاندوم را خریداری کنید و لذت خود را از رابطه زناشویی افزایش دهید.